Alın Çizgileri Bizlere Ne Anlatıyor!

Alın Çizgilerinin Olması İyi mi?

Çin yüz okumasında, alın çizgilerinin türü, konumu ve sayısı kişinin şansını ve kariyerini gösterir. Alın kırışıklığı olmayan insanlar saf fikirlidir, şanslı ve sık sık başkaları tarafından yardım edilir. Çok fazla alın kırışıklığı, hayal kırıklığına uğramış, zor bir yaşam olduğunu ve ağrılarla dolu hiçbir kazanç olmadığı bir hayatı gösterir.

Üçten az net ve ince alın çizgileri en iyisidir. 35 yaşından önce alın çizgileri olanlar, ne kadar erken olduğunu bilirler. Kadınlar için erken yaşta ortaya çıkan alın çizgileri olumsuz evliliği, erkekler için ise kariyere erken başladığını gösteriyor. 35 yaşından sonra ortaya çıkan alın çizgileri erkekler için, 40 yaşından sonra çıkan çizgiler kadınlar için daha iyidir.

Alnında Yatay Çizgiler

Genel olarak, üç alın çizgisi vardır: üst kısım, kariyer ve babayı temsil eden cennet çizgisi olarak adlandırılır; orta, gelişim ve kardeşler için şansı simgeleyen erkek çizgisi olarak adlandırılır; alt kısma, temel servet, anne, aile ve kurtarmayı gösteren toprak çizgisi denir.

Bir satır kesik veya net değilse, bu açıdan sorunlar olacaktır. Kesik cennet çizgisi, insan çizgisi ve yeryüzü çizgisi sırasıyla babaya, kardeşe ve anneye uğursuzluk getirir. Genel olarak konuşursak, alın çizgileri kırılmış olanlar kesiliyor ve değişiyor, genellikle aşırı yaklaşıyor ve saçları ayrılıyor, bu da dengesiz işe yol açacak. Neyse ki, yaşlılıkta daha iyi değişir ve acı çektikten sonra mutluluğun tadını çıkarırlar.

Üç Alın Çizgisi / Kırışıklıkları

Aynı Uzunlukta Üç Çizgi: Aynı uzunluktaki üç alın çizgisi / kırışıklığı istikrarlı bir kariyer ve aile sunar ve başkalarına yardım sağlar ve temelde sevgi dolu, sadık ve duyarlı olanlara aittir. Genellikle ortalamadan daha aktiftirler, harekete geçmeye ve konuşmaya cesaret ederler ve iyi şansları vardır. Ayrıca güvenilirdirler ve duygularını kontrol edebilirler.

Farklı Uzunlukta Üç Satır: Daha kısa olan cennet çizgisi, yaşlılardan ve üstlerden destek olmadığını gösterir; daha kısa erkek çizgisi meslektaşlarla kötü ilişkiyi ve zayıf yeteneği gösterir; Daha kısa olan toprak hattı, aile ve evlilik değişiklikleri sunar ve istikrarlı yatırım endüstrisi için uygun değildir. Daha uzun cennet çizgisi, iyi bir liderlik ve ikna göstergesidir; daha uzun erkek çizgisi, arkadaşlar arasında büyük popülerliğin ve yüksek prestijin sembolüdür; Daha uzun toprak hattına sahip olanlar, ailelerinin ve çocuklarının bakımını alabilirler.

İki Alın Çizgisi / Kırışıklıklar

İki çizgi alnın üst kısmındaysa, aileye karşı sorumluluk duygusu az ve çocuklara karşı sınırlı bir yakınlık anlamına gelir. İki çizgi daha alt konumdaysa, bu insanların liderlere karşı gurur duymadığı, inisiyatif eksikliği anlamına gelir

Bir Alın Çizgisi / Kırışıklık

1. Sadece bir cennet çizgisine sahip olanlar kariyerinde oldukça şanslılar, genellikle başkalarından yardım alıyorlar ve babalarının güçlü yönlerini miras alabiliyorlar, ancak dengesiz temel şansa sahipler;
2. Sadece erkek çizgisi olanlar genellikle arkadaşlarından ve kardeşlerinden yardım alırlar, sıkı bir şekilde harekete geçerler ve güvenilir, sağlam ve yılmazdırlar;
3. Sadece toprak hattı olanların anneleriyle iyi bir ilişkileri veya çok fazla birikimi vardır. Açık toprak çizgisi olan bir adam güzel bir kadınla evlenebilir.

Diğer Yatay Çizgi Türleri

Üç veya dört yukarı doğru ve hilal şeklinde alın çizgisine sahip kişiler sağ görüşlü, son derece toleranslı, titiz, popüler, sağlıklı ve uzun ömürlüdür. Devlet memuru veya general olabilirler
Eğik alın çizgisine sahip olanlar zeki, uysal, pozitif, çalışkan ve saygılıdır.

Alnında Dikey Çizgiler

Üç dikey kırışıklık, uzun ömürlülüğün bir sembolüdür. Bu tür insanlar her zaman hastalığı atlatır ve olgun bir yaşlılığa kadar yaşarlar. Üç dikey kırışıklığa sahip erkekler başarılı bir kariyer yapma eğilimindedir, ancak hastalanabilecek veya onlarla dana eti yiyebilecek eşlerine kötü şanslar. Üç dikey kırışıklığa sahip kadınlar yeteneklidir ancak eşleriyle kötü bir ilişkileri vardır. Çizgiler çok uzunsa, beklenmedik bir felaket ve hayal kırıklığı olduğunu gösterir. Alındaki üç dikey kırışıklık hayırlı ve iyi kalpli, minnettar ve sıkı çalışarak statü ve itibar kazananlar arasında görülür.
Alnında tek dikey çizgi olan insanlar inatçı ve ısrarcıdırlar, hedefe ulaşılana kadar asla pes etmezler, kendileri ve başkaları için çok fazla şey talep ederler ve bir şeyler başarabilirler. Alnında tek dikey çizgi olan kadınlar o kadar saldırgandır ki evlilik ve aşk ilişkileri etkilenir.

Ophryondaki (alnın ve burun köprüsünün birleştiği kaşların ortası) tek dikey kıvrım kişi kaşlarını çatmadıkça görünmezdir. Ophryonda tek dikey kıvrımı olan insanlar dik, açık sözlü ve telaşsızdır, bu da onları felaketlere yatkın hale getirir. Ayrıca, aile üyeleriyle zayıf ilişkileri ve zayıf evlilik bağları var, babalarına pek güvenemiyorlar, tüm yaşamları boyunca çok çalışmak zorunda kalıyorlar ve evlerinden çok uzaklara gidebilirler. Halk arasında buruşukluk anne babaya, eşe ve çocuklara kötü şans olarak kabul edilir. Ophryon veya burun köprüsündeki açılı çizgi, uzun ama zor bir yaşamı gösterir ve bir erkek için karısına işkence etmenin bir işaretidir. Kaşlarını çatarken açılı çizgi üzerindeki yatay bir çizgi, kişinin diğerleriyle uyumsuz, aşırı ve ben merkezli olduğunu gösterir.

Alın Çizgilerinde / Kırışıklıklardaki Benler

Cennet çizgisindeki bir köstebek, hayal kırıklığına uğramış şans ve üstlerle zayıf iletişimi akla getirir; adam çizgisindeki bir köstebek, arkadaşlar ve meslektaşlarla kötü ilişkiyi ve gelişimdeki aksaklıkları gösterir; yeryüzündeki kötü bir köstebek ailesiyle zayıf bağları temsil eder..

Yorum Yapın

Yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış.