Ferhat – Sıkıldım Şarkı Sözleri

Ferhat’ın, Nada Müzik Yapım etiketiyle yayınlanan “Sıkıldım” albümünde yer alan “Sıkıldım” isimli şarkısı, 4K çözünürlüğünde video klibiyle netd müzik’te.

Söz : Ardem – Pınar Demirel
Müzik : Ardem
Düzenleme : Ardem
Mix – Mastering : Burak Sarıkaya
Prodüktör : Ardem
Yönetmen : Erhan Karaca
Kurgu – Color : Erhan Karaca
Piyano / Synthesizer : Ardem
Akustik / Klasik / Elektrik Gitar : Ediz Erinç

netd müzik’te bu ay http://bit.ly/nd-buay
Yeni Hit Şarkılar http://bit.ly/nd-hit

“Sıkıldım” şarkı sözleri ile

Soğuklar oluyor bazen pencereden bakınca görüyorum buz gibi rüzgarın taşıdığı toz zerrelerini, dikkatli dinleyince duyuluyor aslında, birkaç kahkaha birkaç hıçkırık, birkaç anlamsız kelime…ama o hemen fark ediliyor aralarında… Sen bilmezsin belki, ama ben hemen tanıyorum o sıkılmış sessizliği
Sıkıldım, çok sıkıldım yoruldum sensizlikten
Sıkıldım çok sıkıldım, yoruldum beklemekten
Sensizlikten,
Evet son zamanlarda en daimi misafirim benim. Odamda, yatağımda, yemeğimde, duşumda, gecemde, gündüzümde….Çok olmadı aslında tanışalı…Her şey senin gitmenle başladı. Büyük bir rahatlıktı ilk yaşadığım duygu. Evet, tüm dertlerin, dırdırların, kızmaların, sorunların, çamaşırların, bulaşıkların, tokaların, rujların, gözyaşların, hepsi gitmişti birden. Bana benim bile farkında olmadığım kocaman bir alan kaldı. Düşünebiliyor musun, kocaman bir boşluk önünde!!
Sana ait, karışan yok, gürültü yok, sorun yok. Evet iyiydik en başlarda. Bütün ev çoraplarıma aitti artık! İstediğim kanal önümde, kapıyı istediğim saat açıyorum, ne zaman canım çekerse o zaman yiyorum yemeğimi, İsteyen geliyor, istemeyen gelmiyor …
Sıkıldım, çok sıkıldım yoruldum sensizlikten
Sıkıldım çok sıkıldım, yoruldum beklemekten
Sensizlikten,
Sensizlikten yoruldum,
Beklemekten yoruldum.
Sonra bir gün olan oldu. Ben de anlamadım nasıl oldu ama, birdenbire geliverdi işte. Aniden, kapıyı bile çalmadan, bir mesaj bile atmadan. Evet bir akşam eve geldim ve gözlerim her akşam hazırladığın masaya takıldı. Masa yerindeydi, ama sen yoktun. İşte o zaman farkettim ki SIKILDIM. Hani o çok sevdiğin çiçekler vardı ya bütün balkonu kaplayan, artık yok, özgürlüklerine kavuşturdum onları.
Sensizlikten,
Sensizlikten yoruldum,
Beklemekten yoruldum.
Sıkıldım …

Facebook http://bit.ly/nd-f
Twitter http://bit.ly/nd-tw
Instagram http://bit.ly/nd-ins
YouTube http://bit.ly/nd-yt

Yorum Yapın

Yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış.