Birbirinden Komik En İyi 15 Fıkra

Sitemizde hazırladığımız komik fıkralar sizin için sunulmaktadır. Gülmeye doyamayacağınız ve arkadaşlarınız ile paylaşabileceğiniz en güzel fıkralara yer verilmektedir. Arkadaşlarınızla, ailenizle veya eşinizle eğlenceli zaman geçirmek için sitemizin bu bölümünden komik fıkralara kısa sürede erişebilirsiniz. Aynı zamanda beğendiğiniz fıkraları sosyal medya hesabınız üzerinden paylaşarak, tüm arkadaşlarınızın okumasını sağlayabilirsiniz.

Eğlenmek ve güzel vakit geçirmek istiyorsanız birbirinden komik fıkraları okuyabilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz fıkraları sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Okudukça eğleneceğiniz ve güzel vakit geçireceğiniz tüm fıkralar sizler için derlenmiştir.

Eğlenceli Komik Fıkralar

En eğlenceli komik fıkralar sizler için hazırlanmıştır. Beğendiğiniz ve eğlenceli bulduğunuz fıkraları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda hoşunuza giden fıkraları sosyal medya hesaplarınızdan paylaşım yaparak, arkadaşlarınızın görmesini sağlayabilirsiniz.


Adamın bir koyunu varmış, Koyunun çiftleşme zamanı gelmiş, Adam, koçu olan biriyle konuşmuş ve koyununu alıp gitmiş koyunla koç çiftleşmiş Koçun sahibi 50 lira istemiş, Adam parayı vermiş ama bir soru sormuş “hamile kalmazsa ne olacak parayı boşuna mı vermiş olacağım?” Koçun sahibi demiş “sabah kalkınca git koyuna bak yatıyorsa hamiledir ayaktaysa hamile değildir. Ayaktaysa yine getir.” Adam sabah inmiş bakmış koyun ayakta. Almış gitmiş koça tekrar çiftleşmiş sonra demiş yine sabah bak. Ertesi sabah adam bakmış koyuna yine ayakta yine götürmüş koça çiftleşmişler. Ertesi sabah bakmış yine ayakta tekrar götürmüş. Bir sabah adam kalkmaya üşenmiş karısına demiş sen inip baksana koyun oturuyor mu ayakta mı. Adamın karısı inmiş bakmış kadın demiş “bey bey koyun ne oturuyor nede ayakta koyun arabada seni bekliyor”

Yorum Yapın

Yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış.