En Güzel Günaydın Mesajları

Her sabah bir mesajınızla mutlu etmek istediklerinizi sitemizin günaydın mesajları kategorisindeki mesajlar ile sevindirebilirsiniz. Her gün için ayrı günaydın mesajı bulabilir ve bu mesajları her yerde ve herkes için kullanabilirsiniz. Günaydın mesajlarını atmak istediğiniz özel kişilere her gün farklı mesajlar atabilirsiniz. Günaydın mesajı bulamayan tanıdıklarınıza sitemizden bahsedebilir ve güzel mesajları bulmalarına aracı olabilirsiniz. Her gün için çok güzel günaydın mesajına sitemizin içeriğinden ulaşıp paylaşabilirsiniz.

Renkli Günaydın Mesajları

Sevdiğiniz kişilerin yüzünü güldürebilecek renkli ve eğlenceli günaydın mesajlarını sitemizi kullanarak paylaşabilirsiniz. Böylelikle her yer ve her kişi için mutluluk verici mesajlar kullanabilirsiniz. Günaydın mesajlarını özellikle seçebilir ve istediğiniz her dostunuza gönderebilirsiniz.

Günaydın Mesajları

Günlerimde anlamlar gizli bakışların gibi, günlerimde heyecanlar gizli sana baktığımda kalbimin atışı gibi, günlerimde hep sen varsın sevgili, günaydınlar olsun sana.

Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsak da, şimdi yanında olamasam da, güneşe bak sana gülüyorum usulca, seviyorum seni günaydın sevgili.

Ellerimiz uzak olsa da birbirinden, gönüllerimiz bir, şuan gözlerine bakamasam da güneşin ışığı avutur beni sensizliğimde, günaydın biriciğim benim..

Günaydın sevgilim gün aydınlık seninle günler seninle parlak bugün ki gibi gün seninle güzel sevgilim günaydın

Günler seninle başlar, gözlerimi açtığımda yeni bir güne seninle uyanmanın mutluluğunu yaşıyorum sevgilim günaydın..

Her günüme adını yazdım güneşimde sen olsun yıldızımda sensin sevgilim günaydınlar.

Doğan her sabaha senin adınla uyanmak, sanki yeniden doğmak gibi sevgilim. Günaydınlar benim biriciğim, balım, çiçeğim bir tanem.

Mutlulukların aşkımızla bütünleştiği, üzüntülerin kıyılarımıza ulaşmadığı, aşkın en güzel halinin bize yakıştığı güzel bir güne merhaba diyelim mi sevgilim?

Güzel rüyalarımın kahramanı, yol göstericim, yaşama sebebim, sabahlarımı en aydınlık hali, ay parçam, güneşim, sabah ışığım günaydın.

Bir sabahı bir de gözlerini özledim sevgilim, sensiz kaçıncı sabahım hatırlamaz oldu bedenim, dön artık sevgilim dön artık her şeyim sensiz başlayan güne, gün diyemem sevgilim.

Günaydın her şeyim. Aç gözlerini sevgilim! Rüyadan sonra güne uyandığn ilk anda ilk beni gör her şeyden önce! Al bu yanağına aldığın tatlı buse sanadır! Günaydın günaydın günaydın canım…

Günaydın sevgilim. Canımın içi, her şeyim. Dünyanın öbür tarafında da olsan sen benim hayatımın aşkı, gönlümün meleği. Seninle nefes almak dünyanın en büyük keyfi. Seni çok ama çooook seviyorum!

Benim bir tanecik gül yüzlü sevgilim. Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin. Tıpkı şu anda bugün olduğu gibi. Günaydın sevgilim, günaydın benim güzel yüzlü yarim.

Günler günleri kovaladıkça, ben her defasında adınla uyanacağım bu hayata, seviyorum seni sakın unutma! Günaydın.

Nasıl ki çiçekler sever doğayı, nasıl ki dünya sever evreni, nasıl ki gökyüzü sever yıldızları. İşte ben de seni bu devasa şekilde öyle severim. Sen benim canımsın! Ruhumun sahibi, huzurumun sebebisin. Günaydın biriciğim

Sensiz uyandığım her gün gece gibi, sensizlik dipsiz karanlık bir kuyu, aç gözlerini güzel gözlüm. Açık ki hayatıma ışık gelsin. Önce kendime sonra evime sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda bana değen ne varsa yüreğimle beynim arası çizgi derinliğince günaydın.

Günaydın taze bahar kokulum! Kır çiçeğim, nefesim, gözüm, en güzel ses, her şeyim. Günaydın günaydın canımın özüm. Günaydın hayatımın anlamı… Günaydın içimin sönmeyen ateşi… Günaydın sultanım, baş tacım.

Günaydın güzeller güzeli sevgilim. Aşk bir gün değil, bir ömür sürmeli! Sevgi, umut, emek, aşk ve mutlu günaydınlarla devam etmeli. Seni seviyorum biriciğim günaydın.

Benim sabahım ne zaman oluyor biliyor musun? Sen bana günaydın mesajı atınca sana da günaydın sevgilim.

Sabah olsun diye herkes güneşin doğmasını beklerken, zavallı güneş de senin uyanmanı bekliyor! Günaydın gün ışığım, biricik aşkım! Gönül gözüm sana açılan bir yoldur! Günaydın…

Sana geliyorum aşkım hadi iki kişilik bir kahve doldur. Biri sana, öteki de bana! Biriciğim günaydın. Benim bu hayattaki en büyük huzurum ve mutluluğum yalnızca sensin. Senin gülüşün dünyalara bedeldir benim için. Canım sevgilim seni çok seviyorum, günün güzel geçsin

Başımı yastığa koyduğumda ilk ve tek dileğim sen oluyorsun! Seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahında da seni gördüm rüyamda, günaydınlar olsun biricik sevgilim.

Aşk yüreğin güneşidir. Kimi yürekte her gün doğar, kimi yürekte ebediyen batar. Yüreğime doğan güneşe ortak ettim seni. Sende beni güneşimden mahrum bırakma! Günaydın.

Her günün ayrı bir güzelliği olsun yanında güne gülerek başla sevgilim, bugünde seni kıskansın her şeyim günaydın. Güneş kadar aydınlık, gözlerin kadar güzel, sözlerin gibi kusursuz bir güne merhaba demek için tam zamanı günaydın sevgilim.

Yorum Yapın

Yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış.