Tristan Tate Sözleri


Tristan Tate, abisi olan Andrew Tate gibi başarılı bir sporcu, girişimci ve motivasyonel konuşmacıdır. Sayfamızda, Tristan Tate’in ilham verici ve motive edici sözlerini bir araya getirdik. Bu sözler, kişisel gelişim, başarı, motivasyon ve zihinsel dayanıklılık konularını ele alır. Sayfamızı ziyaret ederek, Andrew Tate’in motive edici sözlerinden güç alabilir ve hayatınızda pozitif bir değişim yapmak için ilham kaynağı bulabilirsiniz.

“İmkansızı yapın ve bir daha asla kendinizden şüphe duymayın.”


“Çalışmayı bırakırsan, kötüleşmeye başlarsın. Asla forma giremezsin ve sonra “Tamam, bu kadar” diye düşünürsün ve sonra çalışmayı bırakırsın. Büyümüyorsan, küçülüyorsun.” 


“Parsız olarak doğan insanların %99,9’u sonunda beş parasız yaşıyor, beş parasız kalıyor ve beş parasız ölüyor. Dünyanın gerçeği bu.”


“İstediğimi söyleyip yapabilmek, çoğu kişinin sahip olmadığı bir özgürlük. Matrix’ten çık” 


“Herkesin bir şeyi yapması, tersini yapmanın yanlış olduğu anlamına gelmez.”


“Hayatta bir aptal olarak yürüyemezsin çünkü hayatta istediğin şeyler aptallara pek kolay gelmiyor.”


“Ne alacağınızı biliyorsanız, para sizi mutlu eder. Lambos ve Bugattis harika, ama anneni arayıp “Hey anne, artık o boktan işte çalışmak zorunda değilsin” diyorsun. mutluluk budur.”


“Eğer bir erteleyiciyseniz, fakir kalarak eğlenin. Kulağa sert geliyor ama gerçek şu ki kimse seni kurtarmaya gelmiyor.”


“Aşırı aykırı değerler, herhangi bir alanda öğrenilecek tek kişidir. Sıradan insanların öğütlerinden sakının, sıradandan başka bir şey getirmez.”


“Zaten üzüleceksen, üzgün bir kazanan ol, üzgün bir kaybeden değil.”


“Dağa tırmanıp ulaşmak istediğiniz yere ulaştıkça, tırmanılacak yeni dağların olduğunu anlayacaksınız.”


“Kaybettiğim herkes bensiz daha kötü durumda.”


“Asla erteleme ile uğraşmak zorunda kalmadım. Hiçbir zaman motivasyonla uğraşmak zorunda kalmadım. Alternatif nedir? Kelimenin tam anlamıyla sonsuza dek bir kaybeden olmak, ihtiyacım olan tüm motivasyon bu.”


“Ne kadar zengin olduğunuzu değiştirebilirsiniz. Ne kadar fit olduğunuzu değiştirebilirsiniz. Ne kadar zeki olduğunuzu değiştirebilirsiniz. Hayatınızdaki hemen hemen her şey kontrolünüz altındadır.”


“Kişisel gelişim kitaplarının başarılı olduğuna inanıyorum. İstediğin tüm kişisel gelişim kitaplarını okuyabilirsin ama başarılı insanlar dünyada harekete geçiyor.”


“Hayat bir satranç oyunu gibidir ve hamleleri geri alamazsınız. Yapabileceğiniz tek şey, bulunduğunuz konuma bakmak ve mümkün olan en iyi hamleyi yapmak.”


“İşte birçok insanın duymak istemediği şey; Tristan Tate olmak 15 yıllık yavaş bir süreçti ve hala kendim üzerinde çalışıyorum.”


“Mücadele etmeyen bir adam asla güçlü bir adam olmayacaktır. Tanıdığınız en iyi erkekler, mücadeleden geçmiş ve diğer taraftan çıkmış erkeklerdir. Eğer bir kahraman olacaksan, o zaman acı çekeceksin.”


“Pek çok insan, boyları dışında her birini değiştirebileceklerini fark etmeden koşullarını suçlamak istiyor.”


“Başarının sırlarını biliyorsun, sana söylememe gerek yok. Cevabın, zamanınızı boşa harcayan şeyleri yapmaktan vazgeçmek ve kendinizi önemli bir şeye vermek olduğunu biliyorsunuz.”“Yukarı çıkarken, üzerimden atmam gereken tüm insanları çoktan kaybettim.”


“Başarıya giden yolculuk önemlidir, sadece varış noktası değil. Başınıza gelen aksilikler ve kötü şeyler sizi daha güçlü ve daha keskin yapar.”


“Fakir, zayıf ve meteliksiz olmak senin suçun. Seni zengin ve güçlü yapabilecek tek kişi sensin. Kendini inşa et.


“Başarılı olmak istiyorsanız, baskıyla başa çıkmak zorundasınız. Baskıyla baş edemiyorsanız, bu sizin hatanız. Kendinizi daha zor boklara sokun.


“Pahalı spor salonları, en ateşli kızlardan bazılarıyla ve en havalı erkeklerle tanıştığın yerlerdir. Çevrenize yatırım yapın.”


“Kişisel gelişim hedeflerinizi kadınları elde etmeye veya başka bir şeye dayandırmayın. Bunu kendin için yaptığında, diğer her şey daha sonra gelir.”


“Okuldan sonra çoğu erkek ne yapacağını bilemez. Koşuşturmak için sınırsız enerjiniz varken gençliğinizin en değerli yıllarını boşa harcıyorsunuz.”


“Hayatta ne yapmak istersen iste, belli bir miktar tutku, zaman ve kendini adama gerektirir.”


“Başarı, atalarınızı onurlandırır.” 


“Para kimseyi değiştirmez, onun gerçekte kim olduğunu ortaya çıkarır.”


“Zengin ve başarılı olmak çok zor. Dolayısıyla, kendi kendinizi nasıl motive edeceğinizi öğrenemezseniz, o zaman bu sizin için asla olmayacak.”


“Bugünün dünyasında zengin olmak mümkün. ama daha önce hiç olmadığı kadar çok çalışmayı gerektirecek. İnternette bedava para günleri sona erdi.”


“Başarılı olmak istiyorsanız, düşük kaliteli insanları tanımlayabilmeniz ve seviye atlamanıza yardımcı olacak sosyal çevreyi seçebilmeniz gerekir.”


“Aşırı rekabetçi bir dünyada yaşıyoruz. Dolayısıyla, elinizden gelenin en iyisini yapmıyorsanız, artık rekabetçi değilsiniz.”


“Hedeflerinizi gerçekleştirmeye başladığınızda, bunlar küçük hedefler olsa bile, hayatınız için neyin mümkün olduğuna gerçekten gözlerinizi açar.”


“Çoğu insan asla zengin olamayacak ve fakir olarak ölecek. Bu yüzden önce hepiniz bu basit gerçeği anlayın ve sonra kıçınızı harekete geçirin.”


“Paranın nereden geldiğine bakın ve sonra ortaya çıkın, bu başarı için iyi bir başlangıç noktasıdır.”


“Gerçek bir erkeğin ayırt edici özelliği kendini kontrol etmesi, duygularını kontrol etmesi ve nasıl hissederse hissetsin uygun şekilde hareket etmesidir.”


“Bir çocuk disiplin sanatında ustalaştığında adam olur.”


“Bir telefon, yalnızca kılık değiştirmiş bir dijital emziktir. Her endişeli hissettiğinde onu çıkarmayı bırak.”“Hayatın bir savaş olduğunu anlamalısın. İstediğiniz kadın için bir savaş. İstediğiniz araba için bir savaş. İstediğiniz para için bir savaş. Eril yaşam savaştır.”


“Çabanın yerini hiçbir şey tutamaz. Kibirli, ukala, tembel, zavallı “adam”a hiç sempatim yok. Sıfır!”


“Başarının peşinden gitmelisin. Aramak için çok fazla zaman harcıyorsun. Aktif olarak takip etmek için yeterli zaman yok.”


“Zenginliğe koşmak, başınıza gelebilecek en kötü şey olur. Yeterince mücadele etmedin. Asla imkansız olasılıkların üstesinden gelmedin. Para senin kim olduğunu değiştirmeyecek.”


“Erkek olduğun için her zaman özür dileme.”


“İyi olmak için motivasyona ihtiyacın olacak, ama büyüklük saplantı gerektirir.”


“Depresif hissediyorsanız, bu, hayatınızdaki bir şeyi değiştirmeniz için doğal, biyolojik ve evrimsel bir tetikleyicidir.”


“Mücadele ederek sertleştiyseniz, kolay bir hayat harika olabilir. Kolay bir hayat, hazırlıksız zihni boğar ve çürütür.”


“Gençliğinde, sahip olduğun tek şey wolverine benzeri iyileştirme yetenekleri. Bir hayvan gibi antrenman yapmalısın. Daha fazla bilgi edin. Daha az konuş. Sen bir bok bilmiyorsun.”


“Para hızlandırıcıdır. Depresif, üzgün birine 10 milyon dolar verirseniz, sonu intihara meyilli olur. Memnun, tatmin olmuş bir kişiye 10 milyon dolar verirseniz, daha mutlu ve tatmin olmuş olacaklar.”


“Depresyonda olduğunuzu iddia etmeden önce, mastürbasyonu ve yetişkinlere yönelik eğlenceleri tüketmeyi bırakın. Bu, ‘akıl sağlığı krizinde’ şimdiye kadar konuşulandan daha büyük bir faktördür.


“Her şey sana doğru zamanda gelecek” veya “sadece sabırlı ol” gibi saçmalıklar duymaktan nefret ediyorum. Sana gelmeyecek, oraya gitmeli ve onu kazanmalısın.”


“TV izlemek çok israflı bir egzersiz, bu yüzden reklamlar her geldiğinde 50 şınav çekin. Veya 25 yapın veya 10 yapın. Yapabileceğiniz her şeyi yapın.”


“Hayattaki en iyi el bana dağıtılmadı, ama her zaman kolumda bir as varmış gibi hissettim.”


“İntikamı başka bir adamla ilişkiye girmektir. İntikamın spor salonuna gitmek, para kazanmak ve en iyi hayatını yaşamak.”


“Kutsal Kâse devletinin umurunda olmadığını herkes bilir. Ancak herkesin gözden kaçırdığı kısım, artık umursayamayacak hale gelmeden önce milyonlarca kez s*kmek zorunda olmanızdır. Kan, ter ve gözyaşı yatırımı.”


“Dünyaya açılıp kendinizi farklı şeylere adadıkça, muhtemelen düşündüğünüz kadar işe yaramaz olmadığınızı anlayacaksınız.”


“F * ck meteliksizdim ve şimdi f * ck kadar zenginim. Ama bir nebze bile değişmedim, paradan öncekiyle tamamen aynı kişiyim. “


“Kimsenin hayatına girmesine izin verme. Çoğu insan onu kıskanacak ve kıskanacak.”


“Bahçıvanlar, kelebeklerin ziyaret edip bir parçası oldukları büyük güzel bahçeler inşa ederler.”


“Seni koşulsuz sevecek tek kadın annendir.”


“Sizi sorumlu tutmak için bir grup adama ihtiyacınız var. Kendinizi daha da ileriye götürmeniz için size ilham verecekler. Düz hissettiğinizde sizi motive edecekler. Tavsiye ve desteğe ihtiyacınız olduğunda destek ağınız olacaklar.”


“Konfor alanınızı genişletin. Önce kendinizi tanıtın, daha çok sohbet başlatın, daha çok kadına yaklaşın. Ne kadar çok yaparsanız, reddedilmeyi kabul etmek ve yolunuza devam etmek o kadar kolay olacaktır.” 


“Etrafta insanlara bok gibi davranırsan, asla arkadaşın, kız arkadaşın olmayacak ve herkes seni kullanmak için dışarı çıkacak.”


“Para çok kötü olsaydı ve mutluluk getirmeseydi, o zaman tüm milyarderler onu dağıtırdı. Uyanmak.”


“Bir kadına bok gibi davranabilen ve yine de istediğini yapabilen… ve sonra ona bir beyefendi gibi davranan türden bir adam ol.”


“Kendini öyle bir adam yap ki yanında olmak istediğin kadınları seç.”


“İnsanlar seni yargıladığında, gerçek seni yargılamıyorlar. Dünyanın görmesi için yarattığın bu karakteri yargılıyorlar.”


“Eğer zayıfsan, güçlenebilirsin. Eğer aptalsan, daha akıllı olabilirsin. Güven eksikliğiniz varsa, daha güvenli hale gelebilirsiniz. Kim olacağına sen karar vereceksin.”


“O kadar zengin ve ünlü ol ki, eski sevgilinin en büyük başarısı seninle çıkmak olsun.”


“Tutkunuzun peşinden gitmek her zaman iyi bir tavsiye değildir. İyi olduğun şeyi yap ve yetkin olduğun şeyi yap, çünkü tutkun parasız kalmana neden olabilir.”


“Bir imparatorluk inşa eden bir adam olarak, üremeye ve çocuk sahibi olmaya çalışmıyorsam hayatıma devam etmeyi nasıl haklı çıkarabileceğimi anlamıyorum.”


“Paranızın yarısını 50 yıl daha yaşayacakmış gibi, yarısını da 50 gün daha yaşayacakmış gibi harcayın.”


“Hayatta istediğiniz şeylere bakın ve sonra bir insan olarak kim olduğunuza bakın. Sonra düşünün… hayattan istediğim şeyleri elde etmek için kendimi nasıl olumlu bir şekilde değiştirebilirim?”


“Kadınlardan nefret etmek, meteliksizken milyonerlerden nefret etmeye ya da formda olmadığınızda ukala heriflerden nefret etmeye benzer. Hepsi projeksiyon.”


“Diğer insanlara karşı nazik olsan iyi olur, çünkü etrafta ne varsa onu da bulur.”


“Hayat sana ne getirirse getirsin, sakin ol ve üstesinden geleceğinden emin ol ve galip geleceksin.”


“Şişman bir ebeveyn olmak, çocuklarınıza yapabileceğiniz en sorumsuz şeylerden biridir. Sizden öğrendiklerini unutmayın. Sahip olduğunuz tüm kötü alışkanlıklar onlara geçecek ve bir sağlıksızlık döngüsüne devam edecek. 


“Bence doğru ve yanlış eylemlerin gerçek tanımı, diğer insanlara zarar verip vermedikleridir.”


“Bir kadın olarak, erkeğinize sevgiyle dolmak, onu elde tutmanın en kolay yoludur. Bir erkek olarak, kadınına aşık olmak onu kaybetmenin en kesin yoludur. Neden? Çünkü o bir süper kahraman istiyor. Bu inşa edilmelidir, zaman alıcıdır. Onu sevgiyle doldurmak tüm zamanını boşa harcar.”


“Çocuk sahibi olmak her erkeğin hayatında çok önemli bir görevdir.”


“Bir kadının hareketlerini ve beden dilini inceleyerek, onun sizinle ilgili gerçek hislerini hızla değerlendireceksiniz. Sözlü olarak tatlı olabilir, ancak davranışları farklı bir hikaye ortaya koyuyorsa, o zaman zamanınızı boşa harcamayın.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir